FachMistrz pomaga łodzianom

FachMistrz pomaga łodzianom

Po wielu tygodniach żmudnych – bo szczegółowych – przygotowań ruszyła w Łodzi innowacyjna platforma zrzeszająca najlepszych fachowców z różnych przydatnych w domu branż. Na stronie internetowej FachMistrz.pl każdy łodzianin może nie tylko zamówić potrzebną usługę hydraulika czy elektryka, ale także najpierw oszacować jej zakres oraz sprawdzić cenę...

Po wielu tygodniach żmudnych – bo szczegółowych – przygotowań ruszyła w Łodzi innowacyjna platforma zrzeszająca najlepszych fachowców z różnych przydatnych w domu branż. Na stronie internetowej FachMistrz.pl każdy łodzianin może nie tylko zamówić potrzebną usługę hydraulika czy elektryka, ale także najpierw oszacować jej zakres oraz sprawdzić cenę. Niespodzianki nie wchodzą w grę.

FachMistrz to ogólnopolskie zrzeszenie fachowców oferujących usługi we wszystkich ważnych dla codziennego funkcjonowania domu dziedzinach. Nawet więcej: w razie potrzeby można za jego pośrednictwem skompletować całą ekipę, która przeprowadzi remont domu czy mieszkania. Od teraz także w Łodzi.

Konsultant naprawdę umie pomóc

Jednym z fundamentalnych założeń FachMistrza jest to, że stale dba on o kompetencje zatrudnianych przez siebie konsultantów. Zdarzają się bowiem w domu takie usterki, które trudno jest przeciętnemu człowiekowi zlokalizować bądź prawidłowo ocenić ich zakres. Zadaniem konsultantów jest więc zebranie odpowiednich informacji od Klienta, dzięki czemu mogą oni wstępnie wytypować kompetentnego fachowca, który już na miejscu zajmie się zgłaszanym problemem. A ponieważ konsultanci mają pomóc Klientowi a nie sobie – każdy z nich najpierw cierpliwie wysłucha zgłoszenia, a dopiero potem spokojnie doradzi.

Dobór naturalny… fachowców

Myślą przewodnią założycieli serwisu FachMistrz było odszukanie w całym kraju fachowców godnych zaufania i zrzeszenie ich w ogólnie dostępną grupę. Rzeczoznawcy FachMistrza dokonali wielu audytów w miejscach pracy swoich potencjalnych współpracowników, by ocenić ich pracę. Spośród tysięcy aplikacji wybrano więc oferty tylko tych zgłaszających, którzy potrafili wykazać się naprawdę rzetelnym wykonawstwem na najwyższym poziomie. Słowem – do współpracy przyjęci zostali tylko najlepsi.

Dziś serwis szczyci się ogromną grupą zadowolonych Klientów, która z każdym dniem się rozrasta – codziennie za jego pomocą w całej Polsce rozwiązywane są setki problemów dotyczących awarii domowych sprzętów oraz infrastruktury. W grę wchodzi wszystko, co umożliwia normalne funkcjonowanie gospodarstwa domowego: od kranów i odpływów przez całą elektrykę i sprzęt AGD po telewizory, wieże i komputery.

Szybki kontakt

Usługi FachMistrza są dostępne dla Klientów za pośrednictwem internetu oraz telefonu. Telefon oczywiście nikogo nie dziwi, sam internet też nie, ale na stronie www serwisu – dosłownie kilka sekund po jej otwarciu – pojawia się niezwykle przydatne okienko. Ale nie, absolutnie nie chodzi o żadną reklamę, gdyż reklamy nie pojawiają się tam wcale. Mowa o okienku czatowym, dzięki któremu Klient może nawiązać bezpośredni kontakt z konsultantem, bez potrzeby prowadzenia rozmowy głosowej. Klikając na klawiaturze z domowego zacisza opisuje on swój problem i swoje wymagania, a w zamian dostaje propozycję jego rozwiązania wraz ze wstępną wyceną całej usługi oraz kilkoma możliwymi terminami wizyty fachowca na miejscu.

A gdzie jest to „na miejscu”? Od teraz może być także w domu każdego łodzianina, bo serwis FachMistrz ruszył z kopyta również i w tym historycznym mieście. Mieście przemysłu z pomysłem.