O FachMistrzu się pisze – cz. 2

O FachMistrzu się pisze – cz. 2

Jeden z wpisów sprzed paru tygodni w całości poświęciliśmy temu, co piszą o nas inni. Dziś postanowiliśmy wrócić do tematu i przedstawić Wam drugą porcję wiadomości o FachMistrzu. Tak samo jak ostatnio, przytoczymy krótkie streszczenia czterech z nich.

Jeden z wpisów sprzed paru tygodni w całości poświęciliśmy temu, co piszą o nas inni. Dziś postanowiliśmy wrócić do tematu i przedstawić Wam drugą porcję wiadomości o FachMistrzu. Tak samo jak ostatnio, przytoczymy krótkie streszczenia czterech z nich.

Biznes.interia.pl: „Jak znaleźć pewnego fachowca?

W dziale biznesowym ogólnopolskiego portalu Interia.pl znajdujemy artykuł podkreślający przede wszystkim przejrzystość działania serwisu FachMistrz. Naturalnie, nie bierze się ona sama z siebie – chodzi o co najmniej dwie istotne rzeczy.

Na stronie FachMistrza dostępny jest bowiem miarodajny cennik, na którym można się oprzeć przy wyliczaniu konkretnej wartości zamawianych usług. Pozwala to lepiej rozpracować i harmonogram, i kosztorys koniecznych do przeprowadzenia prac.

„Przed wykonaniem zlecenia zostaje również wysłana informacja z imieniem i nazwiskiem rekomendowanego fachowca – nie ma tu więc miejsca na pomyłkę” – informuje Interia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być absolutnie spokojni, że nikt nie podszyje się pod fachowca, którego wizytę zamówiliśmy na stronie. Dlatego jeżeli jeden ze starszych członków naszej rodziny potrzebuje pomocy przy jakiejś domowej usterce, a my nie mamy możliwości uporać się z nią osobiście, z pewnością możemy zdać się na pośrednictwo wypróbowanego portalu i sprawdzonych przez niego fachowców.

Artykuł znajdziecie TUTAJ

Mmwarszawa.pl: „Niekoniecznie złota rączka

W sprawach dotyczących nagłych, ale i tych mniej naglących napraw często zwracamy się do polecanych przez rodzinę bądź przyjaciół „złotych rączek”. Niekiedy jest to pomocne, jednak nie zawsze, ponieważ tzw. złota rączka wcale nie musi znać się chociażby na elektryce w stopniu gwarantującym w pełni bezpieczne funkcjonowanie takiej domowej instalacji po naprawie.

Na szczęście istnieje już rozwiązanie, które uwalnia nas od presji najbliższego otoczenia oraz jego przyzwyczajeń – zauważa mmwarszawa.pl. Chodzi oczywiście o portal FachMistrz.pl, dzięki któremu wyjątkowo łatwo i szybko odszukamy sprawdzonego fachowca. A jeżeli zależy nam właśnie na „złotej rączce” – i takiego człowieka tam znajdziemy. Ale z pewnością nie byle kogo: umiejętności i rzetelność każdego z nich zostały zweryfikowane przez ekipę specjalistów FachMistrza.

Cały artykuł znajdziecie TUTAJ

Serfin.pl: „Najlepszego fachowca znajdziesz w Sieci

„Ogólnopolska Sieć Mistrzów Fachu” – tak nazywa naszą organizację serfin.pl. Najważniejsze zalety, jakie dostrzega serfin.pl to wyjątkowo krótki czas wyszukania kompetentnego fachowca z najbliższej okolicy. Wynosi on przecież zaledwie 15 minut, a czasem i mniej!

Kolejną korzyścią dla klienta zauważoną przez autora artykułu jest termin faktycznego uporania się ze zgłaszaną usterką. Serwis FachMistrz określa ją jako 24 godziny, jednak w nagłych przypadkach czas ten – ze względu na naprawdę pilne zapotrzebowanie – zostaje skrócony do niezbędnego minimum.

Zwrócono także uwagę na autorski program szkoleń prowadzony przez specjalistów FachMistrza – program przeznaczony dla jego zaufanych współpracowników, by stale mogli oni podnosić swoje kwalifikacje. Czyli tych fachowców, którzy jako ostatnie i najważniejsze ogniwo w tym łańcuchu odwiedzają Was – naszych klientów – w domu, czyniąc Wasze życie łatwiejszym.

Link do artykułu - KLIKNIJ

4biznes.eu: „Najlepszy sposób na niespodziewaną usterkę

Dziś już każde gospodarstwo domowe zaopatrzone jest w rozliczne sprzęty AGD. Są to lodówki, pralki, roboty kuchenne… A każdy z nich odmawia niekiedy współpracy. Od niedawna nie trzeba już wertować ogłoszeń, bo niby skąd wiedzieć, jak wybrać naprawdę rzetelnego fachowca spośród gąszczu prasowych lub internetowych anonsów? Wystarczy zwyczajnie wejść na stronę FachMistrz.pl.

Zaraz, zaraz: pralki, lodówki… Ale w nowoczesnym świecie domowy sprzęt na nich się nie kończy! A gdzie komputery, routery, sterowanie oświetleniem LED, kino domowe? Spokojnie, FachMistrz zrzesza także specjalistów z tych dziedzin. Żaden aspekt sprawnego funkcjonowania współczesnego domu nie uszedł jego uwadze.

„Jeśli już zdarzy się awaria, korzystajmy z możliwości serwisu i cieszmy się, że odpowiedzialność za przeprowadzenie naprawy możemy powierzyć profesjonalistom” – konkluduje 4biznes.eu.