Lodówka nie działa? Padła? Spoczywa w spokoju? I trzeba kupić nową? ...w tym też możemy pomóc!

Lodówka nie działa? Padła? Spoczywa w spokoju? I trzeba kupić nową? ...w tym też możemy pomóc!

Jeżeli zdarzy się Wam, że lodówka nie działa... a parafrazując klasyków: Tej lodówki już nie ma! Przestała istnieć! Odeszła na spotkanie ze swoim stwórcą! To zdechła lodówka! Opuściło ją życie, teraz spoczywa w spokoju! Strzeliła w kalendarz i śpiewa teraz w anielskim chórze! To ex-lodówka!
I naprawa lodówki nie jest już żadnym rozwiązaniem, a najlepsi, sprawdzeni fachowcy załamali ręce i musisz kupić nową... to spójrz, jakie cuda można znaleźć na rynku!

Mogą być wyposażone w komputer, sprzęt stereo, telefon, telewizję, filtr wody, dystrybutor wody mineralnej, a nawet automat z kawą!
Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych modeli!

1) Kawy? Bardzo proszę! Najnowsza lodówka GE serwuje nie tylko kawę (z kapsułek), ale również służy wodą o temperaturach odpowiednich do podania herbaty, zupy, czy kakao!

Lodówka LG

 

2) Dla purystów Samsung zaprojektował lodówkę serwującą wodę gazowaną! Oferuje też kruszony lód, ale to już pewnie na nikim nie zrobi wrażenia...

 

3) Dla tych, którzy spędzają w kuchni wiele czasu – proszę - model lodówki Samsung, który via WiFi łączy się z telefonem lub telewizorem i umożliwia telefonowanie, słuchanie muzyki, oglądanie programów telewizyjnych, a nawet korzystanie z najróżniejszych aplikacji.

4) Zawsze trudno Ci się zdecydować co chcesz zjeść? Transparentna lodówka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

 

5) Dla energooszczędnych proponujemy lodówkę Elektrolux, która zamiast zimnym powietrzem wypełniona jest biopolimerowym żelem. Nie ma w niej półek – żel wypełnia całą powierzchnię lodówki, dlatego wykorzystanie powierzchni jest czterokrotnie efektywniejsze. Ponadto lodówka działa na światło, więc zużywa minimalną ilość energii.

 

6) Konsumenci dbający o ekologię mogą zakupić model, który można składać i rozkładać w zależności od potrzeb i wielkości zapasów.

 

7) Fani wina, powinni nabyć lodówkę Liebherr albo AEG - obie firmy proponują modele do przechowywania jednocześnie i żywności, i cennego trunku.

 

8) Fani piwa, którzy lubią swoje poranne płatki zalać chłodnym lagerem, a do popoludniowej kawy oprócz piwa dodają jeszcze dwie kostki cukru, ucieszą się z lodówki Ardo (która mieści aż 5 litrowy keg!).

 

9) I coś na deser - w szczegolności dla fanów fanów Gwiezdnych Wojen – lodówka w kształcie Dartha Vadera z... uwaga... fontanną wódki!

 

Odtąd nie będziemy już zdziwieni, jeżeli klienci serwisów lodówek zamiast zgłaszać, że lodówka nie chłodzi, będą donosić, że kawa cappucino robiona przez ich lodówkę ma zbyt niską piankę albo, że skończyły się bąbelki w wodzie gazowanej! ☺