Wiosenne porządki – #4 Naprawa agd

Wiosenne porządki – #4 Naprawa agd

Naprawa agd to kolejne prace, ktore odwlekamy od zawsze i na zawsze - za wyjątkiem tych najpilniejszych typu: pralka cieknie, lodówka nie chłodzi, czy zmywarka nie zmywa.

Czasem jednak nie wiedząc jak i gdzie zamówić odpowiedniego fachowca, łatwiej zdecydować się nam na zakup nowego sprzętu, a stary wtykamy do schowka, bo przecież "kiedyś się za to wezmę i naprawię". I tak zalegają nam niedziałające czajniki, żelazko, które nie grzeje, odkurzacz, który się nie włącza, zamrażarka, która nie mrozi. Brzmi znajomo?
Można zarastać w te okazy, ale to, co się opłaca to wezwać fachowca, który rozstrzygnie, co jest możliwe do naprawy, wyceni koszt usługi, a to już pomoże nam w ostatecznej decyzji, z jakimi sprzętami warto się rozstać, a jakie naprawić.
A warto jeszcze wspomnieć, ze sezon letni za pasem i bez sprawnej zamrażarki i lodówki ani rusz! Bo gdzie będziemy przechowywać świeże i pachnące zdobycze z ogrodów i bazarów? Więc jeżeli niepokoi Cię dziwny hałas i buczenie w urządzeniu lub zbyt często włączający się silnik, albo zamrażarka/ lodówka zbyt słabo chłodzi, nie czekaj, aż urządzenie zupełnie padnie. Wezwij specjalistę już teraz, co często pomoże Ci zminimalizować koszty naprawy.