Naprawa pralek

Szukasz fachowców od naprawy pralki? Wymienimy łożysko, uszczelkę, grzałkę, albo podłączymy dopływ. FachMistrz zaprasza do zapoznania się z zakresem usług.

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Korzystanie z serwisu wymaga akceptacji regulaminu.

Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Fachmistrz.pl rozwiń

Chcę dostawać informacje handlowe od FCHM sp. z o.o.

W naszym serwisie naprawisz:

pralki zmywarki kuchenki lodówki zamrażarki piekarniki

Opis i zakres usług

Jeśli poszukujesz w sieci rozwiązania swojego problemu z pralką to jesteś we właściwym miejscu. FachMistrz to grupa rzetelnych fachowców AGD, czekających na to by móc odpowiedzieć na Twoje pytania związane z niedziałającym sprzętem, udzielić profesjonalnej porady technicznej lub dokonać niezbędnych napraw.

Nasi fachowcy są w stanie naprawić każdą pralkę, niezależnie od marki czy modelu.

Czego możesz się po nas spodziewać?

 1. Pełna diagnostyka awarii
 2. Naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych oraz elektronicznych typowych modeli i nietypowych modeli pralek
 3. Naprawiamy lub wymieniamy pompy, silniki, amortyzatory, termoregulatory, elementy grzewcze, łożyska, fartuchy, paski napędowe, moduły sterowania, a nawet spawamy przeciekający zbiornik wody
 4. Podłączamy nowe pralki, również w przypadku, jeśli sprzęt jest instalowany w zabudowie
 5. Sprowadzamy odpowiednie części zamienne
 6. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne 

Naprawiamy urządzenia następujących marek

Beko Bosch Zanussi Samsung Siemens Electrolux Amica Ardo Ariston Whirpool Gorenje

Gdzie jesteśmy?

Kędzierzyn Koźle
Zabrze
Konin
Radom
Kielce
Radzymin
Wołomin

Najczęstsze problemy i awarie

Bez względu na to, czy będzie to Bosch, Siemens, Electrolux, czy inna technologia najczęstsze przyczyny awarii możemy podzielić na trzy grupy.

 1. Wadliwe działanie bębna pralki (jedna z najczęstszych awarii). Zazwyczaj objawia się ono nieznośnym hałasem podczas pracy urządzenia (najczęstszy powód, to zużyte łożyska) lub nagłym zatrzymaniem się bębna w trakcie pracy.
 2. Awarie pompy lub filtra - zazwyczaj skutkują wyciekami wody i zalaniem naszego mieszkania lub sąsiada.
 3. Awaria oprogramowania - Opuszczanie niektórych kroków cyklu prania może świadczyć o usterce programatora – urządzenia niezwykle delikatnego i precyzyjnego. Stwierdzenie, który element tego podzespołu odmówił posłuszeństwa i czy konieczna jest jego całościowa wymiana, czy tylko jednej z jego części wymaga dobrze zorientowanego w temacie specjalisty, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z programatorem elektronicznym.

Chcesz wiedzieć co zrobi nasz fachowiec? To oczywiście zależy od charakteru problemu.

 

Głośno wirująca pralka

Możemy być nieomal pewni, że woda przedostawała się pod uszczelniacz korodując łożyska. Wymiana łożysk i uszczelniacza to koszt bazowy około 250 zł. Zależy to głównie od modelu i konstrukcji pralki. Jeśli operacja jest na tyle prosta, że możliwa do przeprowadzenia na miejscu w domu, koszt będzie niski. Jeżeli konstrukcja pralki wymusza dostarczenie jej do serwisu, koszt naprawy będzie wyższy, jeżeli uszczelniacz lub łożysko okazują się nietypowe, mówimy tu o kwocie rzędu 400 zł.

 

 

Brak obrotów bębna

W praktyce oznacza to najczęściej zsunięty, zerwany lub poluzowany pasek klinowy. Dla fachowca, tego typu wymiana to nie problem. Wymiana paska klinowego, w pralce to koszt w granicach do 100 zł.

 

 

Pralka nabiera wodę, po czym popada w bezczynność lub uruchomienie pralki powoduje wystrzelenie korków.

W pierwszym przypadku najczęstszym powodem jest przepalona grzałka. Urządzenie pobiera wodę, następnie bezowocnie czeka na jej zagrzanie. W większości modeli i przypadków jej wadliwe działanie powoduje też wystrzelenie korków. To właśnie ona odpowiada za największy pobór prądu, więc najczęściej jest przyczyną tego typu niespodzianek. Cena nowej grzałki jest zależna od modelu. Wymiana grzałki to czynność wymagająca jednak dużej precyzji w działaniu. Źle zamontowana grzałka może powodować zalanie mieszkania.

 

Dlaczego FachMistrz?

... jesteśmy prawdziwymi ekspertami od urządzeń gospodarstwa domowego. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w naprawach AGD.

Co nas wyróżnia?
 • Wysokie kompetencje techniczne
 • Szybkie terminy realizacji usługi
 • Najwyższa jakość usług
 • Bezpłatny dojazd
 • Rozsądne ceny usług
 • Diagnoza w cenie usługi
 • Wystawiamy faktury VAT

Nasze ostatnie naprawy

Wymiana łożyska w pralce Beko

Przez niesprawne łożysko, pralka głośno chodziła zakłócając spokój w mieszkaniu. Specjalista z FachMistrz, naprawił usterkę od ręki.

Naprawa pompy w pralce Bosch

Mieszkanie wielokrotnie było zalewane przez pralkę. Naprawa pompy pomogła oszczędzić dodatkowego stresu i nawrotu tego kłopotliwego problemu w przyszłości.

Wymiana programatora elektronicznego

Uszkodzony programator, uniemożliwiał uruchomienie niektórych trybów w pralce. Fachowiec sprowadził odpowiedni programator i poprawnie go zamontował.

Porady AGD

Naprawa AGD

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany - zobacz opinie naszych klientów

Ostatnie pranie skończyło się potopem, a na odludziu gdzie mieszkam pomocy znikąd. Na dodatek niedzielne popołudnie, gorzej być nie mogło. W poniedziałek rano pojawił się pan, który na miejscu rozwiązał problem. POLECAM!
Dobry kontakt, szybki termin usunięcia usterki, konkurencyjne ceny usługi. Pełen profesjonalizm.
Zgodnie z ustaleniami. Pan punktualny, porządny, rzeczowy. Bardzo profesjonalnie. Dzięki.