Ile kosztuje wymiana dysz w kuchence gazowej ?

Ile kosztuje wymiana dysz w kuchence gazowejNowe kuchenki gazowe zazwyczaj mają dysze przystosowane do gazu ziemnego, które są ok. 50% większe od dysz do gazu z butli. W przypadku osób chcących korzystać właśnie z butli, konieczna jest wymiana dysz w kuchence gazowej. Bez tego gaz będzie wydobywał się w zbyt dużych ilościach, co nie pozwoli użytkować kuchenki i może spowodować pożar. Oczywiście wymiana w drugą stronę, a więc odłączenie kuchenki gazowej od butli i podłączenie jej do instalacji z gazem ziemnym również wymaga wymiany dysz. W przeciwnym razie urządzenie nie będzie działało jak należy.

Wymiana dysz w kuchence gazowej nie jest trudna. Wystarczy zdjąć palnik, a następnie odkręcić dyszę, włożyć nową przystosowaną do butli propan-butan lub gazu ziemnego, dokręcić i nałożyć palnik. Czynności te trzeba powtórzyć dla każdego z palników.

Pomimo, że wymiana dysz w kuchence gazowej nie zajmuje wiele czasu i nie należy do najbardziej skomplikowanych zadań, osoby nie czujące się na siłach powinny skorzystać z pomocy specjalisty. Usługa fachowca kosztuje ok. 100 zł.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Korzystanie z serwisu wymaga akceptacji regulaminu.

Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Fachmistrz.pl rozwiń

Chcę dostawać informacje handlowe od FCHM sp. z o.o.