Ile kosztuje wymiana dysz w kuchence gazowej ?

Ile kosztuje wymiana dysz w kuchence gazowejNowe kuchenki gazowe zazwyczaj mają dysze przystosowane do gazu ziemnego, które są ok. 50% większe od dysz do gazu z butli. W przypadku osób chcących korzystać właśnie z butli, konieczna jest wymiana dysz w kuchence gazowej. Bez tego gaz będzie wydobywał się w zbyt dużych ilościach, co nie pozwoli użytkować kuchenki i może spowodować pożar. Oczywiście wymiana w drugą stronę, a więc odłączenie kuchenki gazowej od butli i podłączenie jej do instalacji z gazem ziemnym również wymaga wymiany dysz. W przeciwnym razie urządzenie nie będzie działało jak należy.

Wymiana dysz w kuchence gazowej nie jest trudna. Wystarczy zdjąć palnik, a następnie odkręcić dyszę, włożyć nową przystosowaną do butli propan-butan lub gazu ziemnego, dokręcić i nałożyć palnik. Czynności te trzeba powtórzyć dla każdego z palników.

Pomimo, że wymiana dysz w kuchence gazowej nie zajmuje wiele czasu i nie należy do najbardziej skomplikowanych zadań, osoby nie czujące się na siłach powinny skorzystać z pomocy specjalisty. Usługa fachowca kosztuje ok. 100 zł.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.