Ile kosztuje wymiana amortyzatorów w pralce?

wymiana amortyzatorów w pralce cenaJeśli pralka podczas pracy wydaje głośniejsze niż zazwyczaj odgłosy, a w dodatku zaczyna się trząść bardziej niż powinna, najczęściej świadczy to o konieczności wymiany amortyzatorów na nowe. Lepiej nie zwlekać z naprawą, ponieważ zlekceważenie problemu najczęściej prowadzi do poważnych uszkodzeń urządzenia.

Wymiana amortyzatorów w pralce jest konieczna, kiedy w wyniku eksploatacji ulegają one uszkodzeniu. Zdarza się jednak, że powodem ich nadmiernego zużycia jest uszkodzony bęben albo krzyżak odpowiadający za jego stabilną pozycję podczas prania – wówczas podczas wymiany amortyzatorów warto też przyjrzeć się tym częściom i w razie potrzeby dokonać odpowiednich napraw. Za szybsze zużywanie się amortyzatorów odpowiada też nieprawidłowe wypoziomowanie pralki – w takiej sytuacji trzeba równo ustawić urządzenie.

Wymiana amortyzatorów w pralce nie należy do najłatwiejszych, stąd też zadanie to należy powierzyć fachowcowi. Koszt usługi wynosi ok. 300 zł, ale trzeba pamiętać, że zwlekanie z naprawą powoduje uszkodzenie kolejnych elementów, co w efekcie podnosi cenę usunięcia usterek.

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Korzystanie z serwisu wymaga akceptacji regulaminu.

Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Fachmistrz.pl rozwiń

Chcę dostawać informacje handlowe od FCHM sp. z o.o.