Ile kosztuje wymiana amortyzatorów w pralce?

wymiana amortyzatorów w pralce cenaJeśli pralka podczas pracy wydaje głośniejsze niż zazwyczaj odgłosy, a w dodatku zaczyna się trząść bardziej niż powinna, najczęściej świadczy to o konieczności wymiany amortyzatorów na nowe. Lepiej nie zwlekać z naprawą, ponieważ zlekceważenie problemu najczęściej prowadzi do poważnych uszkodzeń urządzenia.

Wymiana amortyzatorów w pralce jest konieczna, kiedy w wyniku eksploatacji ulegają one uszkodzeniu. Zdarza się jednak, że powodem ich nadmiernego zużycia jest uszkodzony bęben albo krzyżak odpowiadający za jego stabilną pozycję podczas prania – wówczas podczas wymiany amortyzatorów warto też przyjrzeć się tym częściom i w razie potrzeby dokonać odpowiednich napraw. Za szybsze zużywanie się amortyzatorów odpowiada też nieprawidłowe wypoziomowanie pralki – w takiej sytuacji trzeba równo ustawić urządzenie.

Wymiana amortyzatorów w pralce nie należy do najłatwiejszych, stąd też zadanie to należy powierzyć fachowcowi. Koszt usługi wynosi ok. 300 zł, ale trzeba pamiętać, że zwlekanie z naprawą powoduje uszkodzenie kolejnych elementów, co w efekcie podnosi cenę usunięcia usterek.

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.