Ile kosztuje wymiana grzałki w pralce?

wymiana grzałki w pralce cenaGrzałka w pralce należy do najważniejszych części – to właśnie dzięki niej urządzenie podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury zależnie od programu. Ponieważ jednak pralka w większości domów używana jest dosyć często, naturalną koleją rzeczy jest osadzanie się na grzałce kamiennego osadu. Użytkownicy zapominający o regularnym odkamienianiu muszą więc liczyć się z tym, że żywotność ich urządzenia może zostać skrócona.

Wymiana grzałki w pralce jest konieczna w sytuacji, kiedy ulegnie ona uszkodzeniu. O problemie świadczy fakt, że chociaż urządzenie działa jak zwykle, to nie podgrzewa wody, a w efekcie ubrania są niedoprane.

Wymiana grzałki w pralce wymaga odkręcenia tylnej obudowy pralki, wymontowana starej grzałki i odpowiedniego podłączenia nowej. Najlepiej jednak zadanie to powierzyć fachowcowi. Cena takiej usługi wynosi ok. 250 zł. 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.