Ile może kosztować naprawa programatora pralki ?

naprawa programatora pralkiProgramator w pralce odpowiedzialny jest za sterowanie wszystkimi podzespołami urządzenia, dzięki czemu pobiera ono wodę, podgrzewa ją do odpowiedniej temperatury, a następnie pierze i płucze pranie, a wreszcie oprowadza brudną wodę. O uszkodzeniu tej części świadczy pomijanie niektórych czynności lub nieodpowiednia do wsadu temperatura. W efekcie ubrania są niedoprane, niewypłukane lub zniszczone.

Przyczyną awarii związanych z programatorem jest zazwyczaj uszkodzony silniczek przesuwający programator, brak dobrego styku na złączu albo uszkodzenie mikroprocesora.

Naprawa programatora pralki to zadanie dla fachowca – specjalista z doświadczeniem będzie w stanie zweryfikować przyczyny awarii oraz ocenić, czy możliwa jest jego naprawa czy też trzeba ten element wymienić na nowy. Zazwyczaj tego typu usługi kosztują ok. 300zł.

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.