Wymiana kołnierza w pralce - ile może kosztować naprawa ?

Wymiana kołnierza w pralceDbanie o pralkę i regularne jej czyszczenie oraz odkamienianie sprawi, że urządzenie posłuży dłużej i będzie dopierało odzież. Zalegające resztki detergentów oraz brud na kołnierzu pralki w połączeniu z wilgocią i ciepłem to idealne warunki do rozwoju pleśni. Kiedy gumowa uszczelka zacznie czernieć lub zostanie uszkodzona, nie pozostaje nic innego jak jej wymiana.

Wymiana kołnierza w pralce jest konieczna, jeśli urządzenie przecieka, lub kiedy na fartuchu pojawiła się niemożliwa do usunięcia pleśń. Nie warto z tym zwlekać, ponieważ wydostająca się z bębna woda może uszkodzić inne podzespoły, a ponadto uszkodzony kołnierz może niszczyć odzież i jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu.

Ponieważ wymiana kołnierza wymaga zdemontowania nie tylko drzwiczek, ale też niemal całej obudowy, nie każdy sobie z tym zadaniem poradzi samodzielnie. Najrozsądniej jest więc zdać się na pomoc fachowca. Koszt takiej usługi wynosi ok. 200zł.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.