Wymiana łożyska w pralce - ile może kosztować ?

wymiana łożyska w pralceŁożysko w pralce należy do najbardziej eksploatowanych części w tym urządzeniu – to właśnie ono odpowiada za wirowanie bębna. Chociaż jest bardzo wytrzymałe, po kilku latach użytkowania pralki konieczna bywa jego wymiana. Pierwszą oznaką, że zbliża się ten moment jest popiskiwanie podczas prania okolic koła pasowego znajdującego się z tyłu lub boku urządzenia. Wraz z upływem czasu hałas staje się coraz głośniejszy i może przypominać huczenie lub zgrzytanie. Zlekceważenie tych oznak najczęściej prowadzi do poważnych uszkodzeń, co oczywiście przekłada się na wyższy koszt naprawy urządzenia, stąd też nie warto zwlekać z wezwaniem fachowca.

Wymiana łożyska w pralce wymaga zależnie od modelu wyjęcia niemal wszystkich innych części, które się znajdują w urządzeniu, co oczywiście przekłada się na koszt naprawy. Ponieważ zadanie to wymaga niemało wysiłku, zdecydowanie lepiej jest powierzyć je fachowcowi. Wymiana łożyska w pralce kosztuje ok. 400zł.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.