Wymiana zepsutego bębna w pralce - ile może kosztować ?

wymiana zepsutego bębna w pralceBęben należy do najbardziej solidnych elementów pralki, jednak również i on czasem się psuje. O problemach z tą częścią świadczyć może głośna praca urządzenia, nadmierne wibracje, a także przedostawanie się drobnych ubrań pod fartuch pralki lub do filtra. W takich sytuacjach trzeba jednak w pierwszej kolejności zweryfikować stan amortyzatorów oraz łożyska – ich uszkodzenie również powoduje hałas podczas prania. Jeśli jednak silnik jest sprawny, podobnie jak amortyzatory, a te ostatnie szybko się zużywają, prawdopodobnie winę za taki stan rzeczy ponosi właśnie bęben.

Wymiana bębna w pralce jest konieczna również wtedy, gdy na jego powierzchni pojawią się dziury, co najczęściej powoduje uszkodzenie ubrań. Jeśli więc pranie jest zniszczone, warto uważnie obejrzeć bęben.

Ponieważ wymiana bębna w pralce nie należy do najłatwiejszych, najlepiej jest wezwać fachowca, który zajmie się tym zadaniem. Taka usługa kosztować może ok. 500 zł.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.