Jak podłączyć zmywarkę? Samodzielnie, czy z fachowcem ?

jak podloczyc zmywarkePodłączenie zmywarki nie powinno sprawić większych trudności, jeśli będziemy postępować zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi przez producenta urządzenia w instrukcji obsługi. Przede wszystkim jednak potrzebny jest dostęp do czystej wody i odpływ wody zużytej. Jak podłączyć zmywarkę?

Przed przystąpieniem do podłączania zmywarki należy zakręcić zawór wody, do którego zamierzamy wpiąć urządzenie. Zależnie od zakupionego modelu, zmywarkę podłącza się do zimnej lub ciepłej wody, dlatego należy sprawdzić oznaczenia na wężu dopływowym. W niektórych kuchniach zainstalowany jest specjalny zawór do podłączenia zmywarki. Jeśli jednak go nie ma, należy go zamontować dbając o solidne uszczelnienie. Wąż odpływowy można podłączyć do syfonu zlewozmywaka – jest to najprostszy sposób na odprowadzanie zużytej wody.

Jeśli nie wiesz jak podłączyć zmywarkę i obawiasz się, że brak fachowej wiedzy doprowadzi do późniejszych awarii, możesz skorzystać z pomocy specjalisty. Taka usługa to koszt ok. 120 zł.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Korzystanie z serwisu wymaga akceptacji regulaminu.

Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Fachmistrz.pl rozwiń

Chcę dostawać informacje handlowe od FCHM sp. z o.o.