Porady domowe

15-05-2018
Mole spożywcze to prawdziwe utrapienie. Najczęściej przynosimy je ze sklepu wraz z takimi produktami, jak ziarna zbóż, fasola lub groch, mąka, suszone warzywa i owoce lub przyprawy.
15-05-2018
Mrówki uważane są za owady pożyteczne, ponieważ zjadają mszyce. Kiedy jednak pojawiają się w naszych mieszkaniach, szukamy sprawdzonych metod, aby jak najszybciej się ich pozbyć..
15-05-2018
Problem z gumą do żucia, która przykleja się do ubrania, może spotkać każdego. Na szczęście istnieją proste domowe sposoby pozwalające łatwo i skutecznie pozbyć się tego typu zabrudzeń bez uszkodzenia tkaniny.
15-05-2018
Każdemu z pewnością przydarzyło się kiedyś mocno przypalić garnek – wystarcza chwila nieuwagi, aby na dnie naczynia pojawiła się trudna do usunięcia warstwa spalonej zupy lub sosu..
15-05-2018
Plamy z żywicy na spodniach lub bluzce wcale nie oznaczają, że odzież trzeba spisać na straty. Wystarczą domowe sposoby, aby skutecznie pozbyć się zabrudzeń. Jak usunąć żywicę z ubrania?
15-05-2018
Plamy z kawy na ubraniu, dywanie czy fotelu są trudne do usunięcia, dlatego najlepiej je wyczyścić jeszcze zanim wyschną. Na szczęście aby się ich pozbyć wystarczą produkty, które znaleźć można w niemal każdej kuchni.
15-05-2018
Zaśniedziałe naczynia ze srebra i poczerniała biżuteria z całą pewnością nie wyglądają estetycznie, dlatego warto znać domowe sposoby na czyszczenie srebra. Są one nie tylko łatwe, ale i tanie.