Jak działa kuchenka indukcyjna?

Kuchenki indukcyjne przeżywają prawdziwe oblężenie. Coraz więcej osób decyduje się na nie, ponieważ wyglądają niezwykle elegancko, są energooszczędne i wykluczają konieczność używania gazu. To niezwykle ciekawe rozwiązanie, do którego warto się przekonać. Wystarczy poznać tajniki tego, jak działa kuchenka indukcyjna, a potem zamontować ją w swoim domu.

W jaki sposób działa indukcja?

Osoby, które są przyzwyczajone do tradycyjnej kuchenki z palnikami gazowymi z pewnością mogą mieć trudności w zrozumieniu idei kuchenki indukcyjnej. Może się ona wydawać trudna w obsłudze, zbyt delikatna i podatna na zniszczenia. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Kuchenka ta to nic innego jak płyta ceramiczna, pod którą umieszczone są cewki wytwarzające pole elektromagnetyczne. Dzięki nim możemy swobodnie podgrzewać nasze potrawy – szybko oraz tanio.

Zalety kuchenki indukcyjnej

Jednym z największych atutów posiadania kuchenki indukcyjnej, na który wszyscy zwracają uwagę, to niskie koszty eksploatacji. Wykorzystują one energię do pracy w zrównoważony sposób, dzięki czemu rachunki za prąd nie są wyższe. Przestrzeń grzewcza obniża straty ciepła i sprawia, że gotując, oszczędzamy. Kolejną zaletą jest łatwość utrzymania jej w czystości. Kuchenka indukcyjna ma gładką powierzchnię, jest pozbawiona zagłębień. To sprawia, że w prosty sposób dotrzemy do każdego zabrudzenia i szybko je usuniemy. Dodatkowo prezentuje się ona niezwykle elegancko i dodaje szyku każdej kuchni.
 

 

 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.