W czym może Ci pomóc piekarnik z pyrolizą?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego piekarnika, z pewnością spotkasz się z ofertą modelu wyposażonego w funkcję pyrolizy. Czy warto zdecydować się na kupno? Czym właściwie jest pyroliza?

Piekarnik z pyrolizą – co to znaczy?

Jeśli lubisz gotować, na co dzień masz do czynienia z powstawaniem tłustych i trudnych do usunięcia plam. Najgorzej zlikwidować je właśnie w piekarniku – parujący tłuszcz osadza się wewnątrz i z każdym kolejnym tygodniem trudniej go usunąć. Producenci urządzeń kuchennych doskonale zdają sobie sprawę z tego rodzaju kłopotów i ciągle dążą do poprawy ich ergonomii. Przykładem mogą być tutaj właśnie piekarniki z pyrolizą, czyli funkcją samoczyszczącą.

Piekarnik z pyrolizą – jak to działa?

Pyroliza polega na tym, że urządzenie pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń, działając na nie… temperaturą. Po zakończeniu pieczenia wnętrze piekarnika rozgrzewa się do bardzo wysokiej nawet do 500 stopni. Wszelkie zanieczyszczenia – w tym uciążliwy tłuszcz – zamieniane są w popiół. Po tym jak proces zostanie zakończony i piekarnik wystygnie, wystarczy przetrzeć wnętrze urządzenia gąbką lub ręcznikiem papierowym. Nie ma potrzeby szorowania i stosowania detergentów.

Piekarnik z pyrolizą będzie najlepszym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na utrzymaniu maksymalnej czystości piekarnika bez godzin poświęcanych na szorowanie i walkę z tłustymi osadami. Pyroliza czyści całe wnętrze piekarnika. Dzięki temu utrzymasz czystość nawet w trudno dostępnych zakamarkach.
 

Daj nam znać - rozwiążemy Twój problem.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że od dnia 30.12.2021 Fachmistrz został częścią Mondial Assistance, lidera usług pomocowych w Polsce.

Naszym priorytetem na najbliższy czas jest skupienie się na rozwoju współpracy i oferty dla klientów instytucjonalnych.
W związku z tym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu obsługi klientów indywidualnych.

Zainteresowanych ofertą B2B w zakresie kompleksowych usług technicznych i remontowych zapraszamy do kontaktu email serwis@fachmistrz.pl.

Dedykowany kontakt dla podmiotów rynku ubezpieczeniowego (przywracanie nieruchomości do stanu sprzed szkody, usługi assistance) email likwidacja@fachmistrz.pl.